Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - TF PRESS s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Jiné výhody - příplatky a odměny, stravenky, pololetní odměny
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 16000Kčdo 22000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky.
Náplň práce: příprava a lisování pryžových a plastových výrobků.
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce, ochota práce přesčas, výhodou praxe na obdobné pozici.
Zaměstnavatel nabízí: příplatky a odměny, stravenky, pololetní odměny, dovolená navíc.
Kontakt - pí. Kateřina Vachová, tel.: 493 035 117, e-mail: mzdova@tfpress.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Horní Rybníky 54 (od 06:00 hod. do 14:00 hod).
Referenční číslo 13210630791
Pracoviště TF PRESS s.r.o.
Zábrodí (okres Náchod)
Horní Rybníky
54
Firma TF PRESS s.r.o.
Kontaktní osoba Kateřina Vachová
tel.: +420 493 035 117
e-mail.: mzdova@tfpress.cz
Úřad práce Náchod
Nabídky práce Náchod Nabídky brigád Náchod

/* Not affection functionality */