Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - HACO, spol. s r.o.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovní poměr od 26.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 19000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- odebírání, kontrola a balení plastových výrobků
- obsluha strojů
- identifikace výrobků samolepkami
- ukládání do krabic
- zadávání výkazů práce
- manipulace se zbožím, atd….
- Dvousměnný/Třísměnný provoz
Požadujeme:
- manuální zručnost a produktivitu
- spolehlivost a kvalitu práce
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilitu
- schopnost práce v týmu
- základní znalost práce s PC výhodou
- praxe v oboru výhodou.
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pololetní a roční odměny, další….)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- možnost pracovního růstu
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.
Referenční číslo 16283540739
Pracoviště HACO, spol. s r.o.
Liberec (okres Liberec)
Liberec XV-Starý Harcov
Svobody 826 /88
Firma HACO, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Renáta Tomešová
tel.: +420 482 750 620
personalistika@haco.cz
Úřad práce Liberec
Nabídky brigád Liberec Nabídky práce Liberec