Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - OEZ s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovní poměr od 1.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody - náborový příspěvek a další benefity
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 23000Kč do 23400Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Šedivská č.p. 339, 561 51 Letohrad
Ve společnosti OEZ s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volná pracovní místa na pozici Dělník plastikářské výroby.
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, pečlivost
- schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod směny)
- schopnost dorozumět se česky podmínkou
NÁPLŇ PRÁCE:
- opracování plastových výlisků
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- 25 dnů dovolené a jeden den volna navíc na sportovní hry
- příspěvek na stravování (cena obědů a večeří 16 Kč)
- odměna za přítomnost na pracovišti 1 000 Kč měsíčně
- každoroční navýšení mzdy
- finanční příspěvky na sport, zdraví, volný čas a kulturu 6 000 Kč za rok
- příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
- odměna za odpracovaná léta ve společnosti
- dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
- akce pro zaměstnance (kulturní a sportovní akce, soutěže)
- akciový program pro zaměstnance
- využití vašich profesních zkušeností v dlouhodobé perspektivě
- příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventy
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- nástup možný ihned nebo dohodou
KONTAKT: telefonicky (po - pá 7 - 15 hodin) nebo e-mailem
Referenční číslo 14497710793
Pracoviště OEZ s.r.o.
Letohrad (okres Ústí nad Orlicí)
Šedivská 339
Firma OEZ s.r.o.
Kontaktní osoba Zdeňka Zástěrová
tel.: +420 465 672 261,601 158 282
zdenka.zasterova@oez.com
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí