Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - Styroprofile, a.s.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovní poměr od 08.01.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Čtyřsměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 95Kč / hod.
Poznámka místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Hledáme do svého kolektivu kolegu na pozici:

Dělník - Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

náplň práce:
- obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu,
- kontrola kvality výrobků a jejich tolerance dle výkresové dokumentace,
- mazání, údržba a oprava běžných závad na výrobní lince,
- kompletace a expedice vyprodukovaných profilů,
- vypisování zpětných hlášení, výdejek, a dalších dokumentů,

požadujeme:
- střední odborné vzdělání s výučním listem,
- samostatnost, manuální zručnost, a spolehlivost,
- výhodou je zkušenost s prací na extrudérech,

nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou, první smlouva na dobu určitou,
- nástup možný od 8.1.2018,
- plný pracovní úvazek ve 4 směnném provoze,
- mzda od 95,- Kč/hod, další navyšování dle schopností a zapracování zaměstnance

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 6.11.2017
Referenční číslo 13542190759
Pracoviště Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál
Bruntál (okres Bruntál)
Zahradní 1946/42b
Firma Styroprofile, a.s.
Kontaktní osoba Radek Krvač
tel.: +420 725 220 004
e-mail.: radek.krvac@styrogroup.cz
Úřad práce Bruntál
Nabídky práce Bruntál Nabídky brigád Bruntál

/* Not affection functionality */