Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovní poměr od 18.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - příspěvek za beznemocnost, příspěvek na volnočasové aktivity
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
Mzdové rozpětí od 100Kč / hod.
Poznámka MÍSTO VÝKONU: Vysokomýtská č.p. 1294, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- ořezávání, broušení a dokončování laminátových výrobků dle schváleného technického výkresu, technologického postupu a ořezových plánů
POŽADUJEME:
- dobrý zdravotní stav
- pozitivní přístup k práci
- znalost čtení technické dokumentace
- manuální zručnost
NABÍZÍME:
- mzdové ohodnocení dle odvedeného výkonu a další benefity
Referenční číslo 12148200752
Pracoviště COMPOSITE COMPONENTS a.s. - pracoviště Choceň
Choceň (okres Ústí nad Orlicí)
Vysokomýtská 1294
Firma COMPOSITE COMPONENTS a.s.
Kontaktní osoba Pavla Štěpánková
tel.: +420 703 194 521
e-mail.: pavla.stepankova@compositecomponents.eu
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */