Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - Primagra, a.s.

Požadovaná profese Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 93Kč / hod.
Poznámka POŽADUJEME: vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: Přesun hmot, polotovarů, výrobků, pomocné a manipulační práce. Obsluha dopravníku při přemisťování naplněných pytlů po pytlování, provádění obsluhy stroje na zašívání naplněných pytlů, označení pytlů etiketou, úklid výrobních prostor.
NABÍZÍME: mzda 93 Kč/hod. ; 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mimořádné prémie, zaškolení na pracovišti, pravidelné školení odborné způsobilosti

Kontakt nejdříve telefonický (6 - 14:30 hod.) nebo e-mailový pro sjednání osobní schůzky.
Referenční číslo 13545910709
Pracoviště Primagra, a.s., pracoviště Klatovy
Klatovy (okres Klatovy)
Klatovy II
Jateční 661
Firma Primagra, a.s.
Kontaktní osoba Zdeněk Korec
tel.: +420 601 362 039
e-mail.: zdenek.korec@primagra.cz
Úřad práce Klatovy
Nabídky práce Klatovy Nabídky brigád Klatovy

/* Not affection functionality */