Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - VV SKLO s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla
Pracovní poměr od 18.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- práce na CNC, kalící lince nebo jiném pracovišti
- práce dle výkresové dokumentace
- vyrábění originálního skla do interiéru - skleněné dveře, stěny a další
Požadujeme:
- zodpovědnost, chuť pracovat
- manuální vzručnost
- základní orientaci ve výrobní dokumentaci
- základní znalost práce na PC
- dobrý zdravotní stav
- časovou flexibilitu
- ŘP. sk. B
- vzdělání v oboru strojní, elektro apod. výhodou
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- zajímavou práci se sklem
- moderní a čisté pracoviště
- prostor pro seberealizaci - pokud budete chtít, můžetě zkusit různá pracoviště a pozice
- dobrý kolektiv
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Křižanov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou s možností prodloužení
Požadované vzdělání: min. SOŠ s výučním listem
Zadavatel: VV SKLO s.r.o.
Kontakt:
Strukturovaný CV a motivační dopis s příslušným heslem zasílejte na uvedený email
Adresa: VV SKLO s.r.o., Ořechovská 551, Křižanov, 594 01
Kontaktní osoba: Krejsková Lenka
e-mail: uctarna@vvsklo.cz
Heslo: pracovník do výroby
Referenční číslo 14656100735
Pracoviště VV SKLO s.r.o. - pracoviště
Křižanov (okres Žďár nad Sázavou)
Ořechovská 551
Firma VV SKLO s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Krejsková
tel.: +420 773 801 962
uctarna@vvsklo.cz
Úřad práce Žďár nad Sázavou
Nabídky brigád Žďár nad Sázavou Nabídky práce Žďár nad Sázavou