Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha strojů a zařízení, montéři - BEST, a.s.,

Požadovaná profese Obsluha strojů a zařízení, montéři
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 23000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce - Rybnice
Náplň práce:
- obsluha výrobní technologie a zařízení
- výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)
Požadavky:
- min. výuční list
- manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu
- praxe ve stavebnictví výhodou není podmínkou
- uživatelská znalost práce na PC
- dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy
- motivující mzdové ohodnocení, od 18 000 Kč do 23 000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 9 000 Kč
- výplata v termínu
Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Tomáše Blechu, tel: 777 780 104, na email blecha@best-as.cz nebo se dostavte osobně : Rybnice 148, Kaznějov.
Další výhody:
- využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
- benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,
- náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč
- závodní stravování
Referenční číslo 14729020776
Pracoviště BEST, a. s.
Rybnice (okres Plzeň-sever)
Firma BEST, a.s.,
Kontaktní osoba Tomáš Blecha
tel.: +420 777 780 104
blecha@best-as.cz
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky brigád pro Plzeň-sever Nabídky práce pro Plzeň-sever