Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha průmyslových robotů - KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Obsluha průmyslových robotů
Pracovní poměr od 1.11.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 14700Kč do 21500Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Hedvikov 1.
Náplň práce: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na z.posikova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky se Zuzanou Pošíkovou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.

Referenční číslo 8696760720
Pracoviště KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Třemošnice (okres Chrudim)
Hedvikov
Firma KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Kontaktní osoba Zuzana Pošíková, Personalista - Úsek řízení lidských zdrojů
tel.: +420 773 771 217
z.posikova@kovolis-hedvikov.cz
Úřad práce Chrudim
Nabídky brigád Chrudim Nabídky práce Chrudim