Obsluha průmyslových robotů - KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.

Požadovaná profese Obsluha průmyslových robotů
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Důlní 362, Trmice.
Náplň práce:
* práce na automatické výrobní lince
* výroba dle technologického postupu
* hlášení neshod
* kontrola jakosti dle kontrolního postupu
* práce s technickými výkresy
* práce s měřicími zařízeními

Požadujeme:
* ZŠ a praxe na obdobné pozici nebo vyučení bez praxe
* Ukrajinský jazyk - výhodou, ochota, chuť učit se

Nabízíme:
* mzda 20 000,- kč.
* - zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce
* příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu na nákupu akcií firmy Rheinmetall AG, účast na programu Zdravá firma)

Kontakt:
* hlásit se na e-mail.
Referenční číslo 14912370758
Pracoviště KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. - 01 (sídlo)
Trmice (okres Ústí nad Labem)
Důlní 362 /2
Firma KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.
Kontaktní osoba Kamila Roučková
tel.: +420 475 303 276
Kamila.rouckova@cz.rheinmetall.com
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky brigád Ústí nad Labem Nabídky práce Ústí nad Labem