Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - LINAPLAST s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 110Kč / hod.
Poznámka Nástup ihned. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na adresu: kariera@linaplast.cz.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, schopnost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost programování, spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu.
Náplň práce: obsluha a seřízení CNC, programování v systému HEIDENHEIN, výroba dílů dle výkresové dokumentace.
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (plně hrazené stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce, flexipass), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, 25 dní dovolené, možnost kariérního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení pro danou pracovní pozici. PD: 6:00-14:30 a 13:30-22:00 hod.
Referenční číslo 12069840757
Pracoviště LINAPLAST s.r.o.
Kralice na Hané (okres Prostějov)
Sportovní 313
Firma LINAPLAST s.r.o.
Kontaktní osoba Kontakt
e-mail.: kariera@linaplast.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */