Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu - CHS Epi, a.s.

Požadovaná profese Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu
Pracovní poměr od 1.11.2018 do 31.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 19770Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: obsluha dílčího výrobního zařízení, řízení technologického chemického procesu při výrobě, nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin, hotových výrobků, čištění výrobního zařízení, preventivní a drobná údržba výrobního zařízení
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, nejlépe chemického či strojního zaměření
Nabízíme: mzdu 19 770,- Kč.+ směnnové příplatky, týden dovolené navíc, zvýhodněné stravování
Kontakt: osobně na uvedené adrese.
Referenční číslo 14705450746
Pracoviště CHS Epi, a.s.
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem-centrum
Revoluční 1930 /86
Firma CHS Epi, a.s.
Kontaktní osoba Petra Rollingerová
tel.: +420 477 162 270
rollingerova@spolchemie.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky brigád Ústí nad Labem Nabídky práce Ústí nad Labem