Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - KOKINETICS s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 100Kč / hod.
Poznámka Požadujeme:
- SOU
- Manuální zručnost
- Spolehlivost, pečlivost
- Výhodou: praxe se zařízením KTL/práškové lakovny
- Podmínkou: ochota sloužit placenou pracovní pohotovost o víkendu (dle rozpisu)
Náplň práce:
- Obsluha automatizované lakovací linky
- Doplňkové ruční lakování dílců
- Zodpovědnost za směnu
- Kontrola po lakování
Nabízíme:
- Nástupní hodinový tarif + režijní prémie, prémie za nemarození
- Příspěvek na dojíždění
- Zaškolení na nabízenou pozici
- Odborné i jazykové vzdělávání

Referenční číslo 15230390787
Pracoviště KOKINETICS s.r.o.
Kamenice nad Lipou (okres Pelhřimov)
Ke Gabrielce 788
Firma KOKINETICS s.r.o.
Kontaktní osoba Alena Habová, HR Manager
tel.: +420 565 428 821,606 099 105
a.habova@kokinetics.com
Úřad práce Pelhřimov
Nabídky brigád Pelhřimov Nabídky práce Pelhřimov