Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - HOEKO - Automotive s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 27000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: obsluha automatické flockovací linky, ruční stříkání lepidla, nanášení flocku, kontrola linky při zahájení výroby, základní údržba, aktivní podpora a dohled nad výrobou a kvalitou.

Požadujeme: základní technický přehled, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, preciznost, práce ve 3 směnném provozu, praxe v oboru lakýrník nebo znalost lakování s vysokotlakým zařízením výhodou, nástup možný ihned.

Nabízíme: zaškolení, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody, stravenky, placené volno navíc.

Místo výkonu práce:
HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. 251
396 01 Humpolec
Referenční číslo 10478110721
Pracoviště HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice (okres Pelhřimov)
Firma HOEKO - Automotive s.r.o.
Kontaktní osoba Miroslava Krumplová
tel.: +420 565 650 392
personalni@hoeko.cz
Úřad práce Pelhřimov
Nabídky brigád Pelhřimov Nabídky práce Pelhřimov