Obsluha kovacích lisů a bucharů - TOKOZ a.s.

Požadovaná profese Obsluha kovacích lisů a bucharů
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14600Kč / měsíc
Poznámka Práce vhodná pro ženy i muže.
Náplň práce:
- Provádí denní údržbu lisů.
- Provádí pravidelné mazání nástroje.
- Provádí kontrolu stříhaných nebo lisovaných součástí.
- Provádí kontrolu stavu nástroje, lisu.
- Provádí třídění odpadu.
- Zodpovídá za předepsanou kvalitu jím vyráběných součástí.

Požadujeme:
- Minimálně základní vzdělání.
- Praxe na obdobné pozici výhodou.
- Manuální zručnost.
- Rychlé zapracování, spolehlivost, důslednost.

Nabízíme:
- Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v české firmě.
- Odborné a pečlivé zaškolení během zkušební doby.
- 5 týdnů dovolené a další finanční i nefinanční benefity.
Referenční číslo 14702170788
Pracoviště TOKOZ, a.s.
Žďár nad Sázavou (okres Žďár nad Sázavou)
Žďár nad Sázavou 2
Santiniho 20 /26
Firma TOKOZ a.s.
Kontaktní osoba PhDr. Eva Kadlecová
tel.: +420 566 802 612
eva.kadlecova@tokoz.cz
Úřad práce Žďár nad Sázavou
Nabídky brigád Žďár nad Sázavou Nabídky práce Žďár nad Sázavou