Nabídka již není aktuální

Obsluha kovacích lisů a bucharů - Aleš Gregor

Požadovaná profese Obsluha kovacích lisů a bucharů
Pracovní poměr od 03.04.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 17000Kčdo 20000Kč / měsíc
Poznámka LISAŘ/-KA KOVOVÝCH DÍLŮ Z PLECHU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: lisování kovových dílů na malých lisech LEN, jedná se o stereotypní opakovanou práci
- Požadujeme: vyučení
- Nabízíme: 13. plat, stravování ve firmě - 1/3 hrazená firmou, možnost profesního růstu, mimopracovní aktivity
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky ( v čase od 8:00 do 15:00 hod.), e-mailem nebo osobně po předchozí domluvě. Kontaktní osoba: Ing. Popková Blanka, e-mail: a.gregor@volny.cz, tel.: 774 506 416
Referenční číslo 13791530714
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové
/* Not affection functionality */