Nabídka již není aktuální

Obsluha jeřábů - S T A K O společnost s ručením omezeným

Požadovaná profese Obsluha jeřábů
Pracovní poměr od 23.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 16000Kčdo 22000Kč / měsíc
Poznámka JEŘÁBNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha stavebního věžového jeřábu a servis
- Požadujeme: vyučení, vyhláška č. 50/1978 Sb., řidičský průkaz sk. B, schopnost práce ve výškách, flexibilita a ochota vzdělávání, dobrý zdravotní stav, svářečský průkaz ZE 1, a praxe v oboru 3 roky
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: stakohk@stakohk.cz
Referenční číslo 13325050730
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové
/* Not affection functionality */