Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obchodní zástupci - OBB stavební materiály, spol. s r.o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 1.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Frýdecká 793, Ostrava - Hrabová
Kontakt: e-mailem

Náplň práce:
- akvizice nových klientů
- rozvoj obchodních vztahů u stávajících zákazníků
- komplexní agenda obchodního případu (příprava předběžné cenové kalkulace, objednávka zboží, komunikace s dodavateli, zákazníky, případné řešení reklamací a související administrativní agenda)
- odborně-poradenský servis pro naše zákazníky

Požadavky:
- zkušenosti ze stavebního oboru (střechy, suchá výstavba)
- obchodní potenciál
- samostatnost, rozhodnost
- uživatelskou znalost práce s PC
- zodpovědný a samostatný přístup k práci
- organizační schopnosti, flexibilita
- ŘP sk.B a chuť denně jezdit

Nabízíme:
- roční smlouva na HPP, při oboustranné spokojenosti na neurčito
- zajímavé platové podmínky (fixní plat+provize z prodeje+osobní ohodnocení)
- maximální volnost v organizaci práce
- žádné reporty
- flexibilní pracovní doba
- plné pracovně-technické vybavení - samozřejmostí je automobil, telefon, notebook
- volné víkendy, svátky i období mezi Vánočními svátky a Novým rokem

Benefity:
- stravenky, vzdělávací kurzy, firemní akce

Referenční číslo 16283860742
Pracoviště OBB stavební materiály, spol. s r.o.(1)
Ostrava (okres Ostrava-město)
Hrabová
Frýdecká 793
Firma OBB stavební materiály, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Anna Urbanová
anna.urbanova@obb.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky brigád Ostrava Nabídky práce Ostrava