Obchodní zástupci - Hanhart Morkovice s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 16.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Jiné výhody - stravování, auto, mobil, notebook
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 40000Kč / měsíc
Poznámka PRACOVIŠTĚ Morkovice
- náplň práce: vykonávání činností dle požadavků systému managementu kvality ISO 9001; ISO TS (IATF) 16 949 a ISO 14 001 zjišťování a definice specifických požadavků zákazníka, příprava znění, resp. změny a ukončení kupních smluv se zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků, vedení obchodních jednání za účelem sjednání spolupráce, zabezpečování sjednávání dohod o mlčenlivosti, navrhování marketingové strategie, provedení a urdžování evidence záznamů z jednání (osobních, či telefonických)
- požadujeme: min. SŠ, technické zaměření (strojní, elektro), ŘP sk. B. - aktivní řidič, znalost AJ - slovem i písmem (min. B2), kontakty na klienty v oblasti automotive (Tier 1) a průmyslových aplikací (např. Honeywell, ZF, Siemens, Continental, Hella) nejlépe pro obráběné díly a elektrotechniku, orientace na výsledek
- benefity: týden dovolené nad ZP, příspěvek na stravování, možnost home-office, auto, mobil, notebook i k soukromým účelům, nástup možný ihned
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz
Referenční číslo 14913640779
Pracoviště Hanhart Morkovice s.r.o.
Morkovice-Slížany (okres Kroměříž)
Morkovice
Nádražní 453
Firma Hanhart Morkovice s.r.o.
Kontaktní osoba Ivana Remešová, mzdová účetní, asistentka personalistiky
tel.: +420 602 546 099
remesova@hanhart.cz
Úřad práce Kroměříž
Nabídky brigád Kroměříž Nabídky práce Kroměříž