Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více
Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 12.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné (komunikační schopnosti, technické zaměření, výhodou je praxe v obchodě)
Výhody
  • Jiné výhody - vlastní kancelář, auto, mobil, PC, zaučení v oboru
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Pozice: obchodní zástupci
Náplň práce:
- osobní návštěvy u zákazníků, vypracovávání nabídek, realizace obchodů
Požadavky:
- komunikační schopnosti
- technické zaměření
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC
Výhodou: praxe v obchodě
Nabízíme:
- veškeré zázemí (vlastní kancelář, auto, mobil, PC)
- finanční ohodnocení dle výkonu
- zaučení v oboru
Nástup možný ihned na dobu neurčitou. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt: Čadek Petr, e-mail: info@tedox.cz
Místo výkonu práce: TEDOX s.r.o., provozovna Rožmitálská, Rožmitálská č.p. 836, 262 72 Březnice
Referenční číslo 14757920762
Pracoviště TEDOX s.r.o., provozovna Rožmitálská
Březnice (okres Příbram)
Rožmitálská 836
Firma TEDOX s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Čadek
tel.: +420 318 684 100
info@tedox.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky brigád Příbram Nabídky práce Příbram