Obchodní zástupci - PLASTIME.CHEMI s. r. o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 9.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Obchodní zástupce
Náplň práce
- jednání se stávajícími zákazníky v ČR nebo v zahraničí
- vyhledávání nových zákazníků, projektů a obchodních příležitostí
- práce s databází firem, kontaktování zákazníků
- vytváření nabídek a technického řešení
- spolupráce s konstrukcí a výrobou při tvorbě nabídek
Nabízíme
- samostatná práce ve stabilní české společnosti
- možnosti dalšího vzdělávání
- práce v dobrém kolektivu
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
Požadujeme
- VŠ / SŠ technického zaměření
- znalost Nj nebo Aj na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz skupiny B
- technické myšlení
- znalost čtení výkresů a technické dokumentace
- samostatnost a aktivní přístup
- organizační a komunikativní schopnosti
- ochotu cestovat po celé ČR a po zahraničí
Kontakt telefonicky, nebo emailem v době od 8.00 - 15.00 hod.
Referenční číslo 14566720764
Pracoviště PLASTIME.CHEMI s. r. o.
Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou)
Mšeno nad Nisou
U Přehrady 5206 /63
Firma PLASTIME.CHEMI s. r. o.
Kontaktní osoba Ing. Pavel Novák
tel.: +420 777 257 459
pavel.novak@chemi.cz
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Nabídky brigád Jablonec nad Nisou Nabídky práce Jablonec nad Nisou