Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obchodní zástupci - EverLift spol. s r.o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Hněvotín č.p. 444. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod.
Obor vzdělání: nejlépe technického směru.
Požadujeme: ŘP sk. B, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), výborné komunikační dovednosti a obchodního ducha, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování.
Náplň práce: oslovení nových a péče o stávající zákazníky, samozřejmostí je komunikace i s managementem společností, kalkulace obchodních nabídek, vedení obchodního případu do smluvního vztahu, administrativní činnost (databáze klientů, reporting, apod.), technické poradenství zákazníkům.
Zaměstnanecké výhody: motivující finanční ohodnocení (fixní plat + provize z prodeje, bonusy), kreativní a perspektivní práci v dobrém kolektivu, kompletní zaškolení do problematiky, služební automobil i pro soukromé účely, PC, mobilní telefon i pro soukromé účely.
Hrubá mzda: od 20.000 Kč - neomezeno.
První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 7:30 - 15:00 hod. nebo mailem.
Referenční číslo 14548040795
Pracoviště EverLift spol. s r.o. - prac.
Hněvotín (okres Olomouc)
Firma EverLift spol. s r.o.
Kontaktní osoba Věra Hůlková
vera.hulkova@everlift.cz
Úřad práce Olomouc
Nabídky brigád Olomouc Nabídky práce Olomouc