Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obchodní zástupci - Miloslav Černý

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 1.6.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Místo práce: Na Hrázi 176/17, Praha 8. Kontakt: e-mail: prace@jamesgrant.cz - zaslat CV a motivační dopis.
Požadavky:
Proaktivita, samostatnost, iniciativa a znalost trhu s nemovitostmi či správy nemovitostí, znalost práce s realitní inzercí
Oceníme komunikaci, obchodního ducha, radost z práce, pečlivost, flexibilitu, důslednost, logické uvažování a mít aspoň minimální orientaci na trhu nemovitostí
Náplň práce:
Komunikace nejen s klienty, zajišťování nové agendy, aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, koordinace a řízení jednání mezi veškerými účastníky obchodního případu včetně jejich vyhledávání.
Jedná se o práci na HPP. Fixní plat + provize.
Na e-mailovou adresu prace@jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem.
Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na:

Dotazník prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na prace@jamesgrant.cz.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Referenční číslo 10774670761
Pracoviště Miloslav Černý - pracoviště Na Hrázi
Praha (okres Hlavní město Praha)
Libeň
Na hrázi 176 /17
Firma Miloslav Černý
Kontaktní osoba Zuzana Saláková
prace@jamesgrant.cz
Úřad práce Praha 9
Nabídky brigád Praha 9 Nabídky práce Praha 9