Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 18500Kčdo 33000Kč / měsíc
Poznámka Tel-Sell obchodní zástupce je ve společnosti PepsiCo důležitou součástí týmu obchodního oddělení. Jeho hlavní náplní práce je kontakt se stávajícím klientem, analýza jeho potřeb a zpracování objednávky. Dále pak práce ve firemních databázích a komunikace napříč celou společností.
Jsi-li komunikativní, proaktivní, nekonfliktní osobnost s tahem na branku a chutí se realizovat v rámci stabilní, 2.největší potravinářské společnosti na trhu, pak hledáme právě Tebe.
Pracovní náplň:
Tvojí hlavní pracovní náplní bude pravidelná péče o svěřené zákazníky po telefonu
Vyřizování telefonických objednávek
Budeš úzce spolupracovat s obchodním a servisním oddělením
Řešit distribuce a potřebné administrativy
Vyhodnocovat hovory a jejich statistika
Plnit nastavené prodejní cíle
Každodenní práce ve firemní databázi a systémech
Jaká jsou naše očekávání od Tebe:
Především zájem a chuť pracovat
Zájem a motivace v oblasti prodeje a rychloobrátky velkou výhodou
Praxe na obdobné pozici - komunikace se stávajícími zákazníky - výhodou
Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
Zkušenosti pracovat s nastaveným měsíčním plánem výhodou
Spolehlivost a svědomitost, týmovost, nekonfliktní povaha
Orientace na zákazníka
Odolnost vůči stresu
Co Ti můžeme nabídnout:
Hlavní pracovní poměr u 2.největší potravinářské společnosti na světě na dobu neurčitou
Skvělou příležitost pro osobní, profesní a kariérový rozvoj
Intenzivní školení v oblasti produktů, systémů a klíčových dovedností
Zajímavé a motivační odměňovací schéma dle dosahovaných výsledků (fix + měsíční bonusy / až 33.000,-Kč hrubá mzda)
Dynamické a přátelské pracovní prostředí na Praze 9
Široký výběr benefitů v rámci kafetérie
Dovolená navíc (5 týdnů/rok), pitný režim na pracovišti
Příspěvek na stravování ve firemní kantýně
Příspěvek na životní a úrazové připojištění
Výhodný firemní mobilní tarif
Slevy na firemní produkty
Firemní akce, konference a školení
Lékařskou péči
Referenční číslo 13545760747
Pracoviště PEPSICO CZ s.r.o. - 001
Praha (okres Hlavní město Praha)
Vysočany
Kolbenova 510/50
Firma PEPSICO CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Denisa Zuska
tel.: +420 605 206 314
e-mail.: denisa.buresova@pepsico.com
Úřad práce Praha 9
Nabídky práce Praha 9 Nabídky brigád Praha 9

/* Not affection functionality */