Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 30.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 25000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Náplň práce:
" aktivní péče o stávající obchodní partnery
" tvorba nabídek, příprava a realizace osobních prezentací
" koordinace ucelených projektů a jejich realizace
" sledování konkurenčních aktivit
" vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice nových klientů
" reporting a aktivní spolupráce s mateřským závodem
Požadujeme:
" zkušenosti v oblasti prodeje
" minimálně SŠ vzdělání, ŘP sk. B, znalost práce na PC
" dobré organizační schopnosti, flexibilitu, komunikativnost
" zkušenost s aktivní obchodní činností a znalost prostředí průmyslových, výrobních a servisních podniků výhodou
Nabízíme:
" zázemí stabilní firmy
" zajímavou, samostatnou práci
" služební vozidlo
" stabilní příjem, výkonnostní odměny aj. firemní benefity
Místo výkonu práce: Želešice
Referenční číslo 13444960772
Pracoviště MEVA-BRNO, spol. s r.o. - Želešice
Želešice (okres Brno-venkov)
Firma MEVA-BRNO, spol. s r.o.
Kontaktní osoba František Starý
tel.: +420 602 732 789
e-mail.: stary.frantisek@meva.eu
Úřad práce Brno-venkov
Nabídky práce Brno-venkov Nabídky brigád Brno-venkov

/* Not affection functionality */