Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 20.11.2017 do 30.07.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Šenov u Ostravy, Kopřivnice

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail dec@hellstein.cz

Domníváte se, že máte přesvědčovací schopnosti?
Zvládnete obhájit výhody a vlastnosti produktu?
Dokážete prodat moderní výrobek? Chcete za svou práci získat vysoké ohodnocení?

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových obchodních případů, klientů
Analýza poptávek, technické poradenství, technické konzultace
Nabídková činnost, servisní podpora a realizace obchodních případů
Prezentace na veletrzích, výstavách

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
Velmi aktivní přístup, kreativitu a flexibilitu
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
Znalost práce na PC - MS Office, internet
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení a školení obchodních dovedností
Profesní růst v oboru
Home office - práce z domu
Práci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody
Notebook, mobilní telefon, příspěvek na dopravu
Po zapracování osobní vozidlo Volkswagen
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků
Referenční číslo 12857860706
Pracoviště HELLSTEIN spol. s r.o., Ostrava
Šenov (okres Ostrava-město)
Petřvaldská 459
Firma HELLSTEIN spol. s r.o.
Kontaktní osoba Rostislav Hellstein
e-mail.: dec@hellstein.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky práce Ostrava Nabídky brigád Ostrava

/* Not affection functionality */