Nabídka již není aktuální

Obchodní zástupci - Aukce energií s.r.o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 01.02.2018 do 30.06.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 27600Kčdo 37800Kč / měsíc
Poznámka Strukturovaný životopis zasílejte na adresu m.karpisek@aukce-energii.cz

Společnost Aukce energií s.r.o., stabilní a prosperující firma, hledá do nově otevřené pobočky vhodné uchazeče na pozici: Obchodní zástupce/prodejce
Požadujeme:
Komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním
Samostatnost a spolehlivost s orientací na výsledek
Chuť pracovat na svém rozvoji a zdokonalování obchodních dovedností
Nabízíme:
Komplexní zaškolení a odborné vedení
Osobnostní a kariérní růst
Podporu společnosti v dosažení požadovaných cílů
Práci v mladém kolektivu s vysoce konkurenceschopným produktem
Firemní benefity, prémie za splnění cílů
Po zapracování firemní automobil
Náplň práce:
Vaší náplní práce bude kontakt se zákazníky v segmentu domácností a podnikatelů na předem domluvených schůzkách. Nejedná se o podomní prodej. Prezentace produktu a s ním spojená administrativa. Vedení obchodního jednání a péče o svoji klientelu. Vysoce žádaný produkt a pro klientský přístup.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu m.karpisek@aukce-energii.cz
Referenční číslo 13451740781
Úřad práce Svitavy
Nabídky práce Svitavy Nabídky brigád Svitavy
OK
/* Not affection functionality */