Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obchodní referenti - ATMOS Chrást s. r. o.

Požadovaná profese Obchodní referenti
Pracovní poměr od 2.5.2019 do 18.5.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Vyšší odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 50000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme:
- Prokazatelnou praxi na obchodní pozici.
- Vzdělání nebo praxi v technickém oboru.
- Výhodou zkušenosti s prodejem v oblasti strojních zařízení, ideálně s prodejem stavební mechanizace.
- Komunikativnost a flexibilitu.
- ŘP skupiny B.

Nabízíme:
- Home – office.
- Služební auto.
- Notebook.
- Mobilní telefon.
- Zajímavé finanční ohodnocení ( základní plat + prémie podle dosažených výsledků )
- Prostor pro vlastní seberealizaci.
- Trvalý pracovní poměr.

Co budete dělat:
- Začnete s prodejem našich stavebních kompresorů přes naši dealerskou síť na Moravě a na Slovensku.
- Postupně budete dealerskou síť rozšiřovat a budete hledat potencionální koncové zákazníky. Vašimi klienty budou převážně stavební firmy a půjčovny stavební mechanizace.

Nástup možný od 2.5.2019.
Referenční číslo 16123880776
Pracoviště ATMOS Chrást s. r. o.
Chrást (okres Plzeň-město)
Plzeňská 149
Firma ATMOS Chrást s. r. o.
Kontaktní osoba Lucie Bajgarová
tel.: +420 725 515 824
bajgarova@atmos-chrast.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň