Nabídka již není aktuální

Požadovaná profese Obchodní referenti
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 22000Kčdo 35000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Praha
Náplň práce : administrativa odbytu, logistika. Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Životopisy zasílejte na e-mail: prace.pha@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Referent/ka”.
Referenční číslo 13167690734
Úřad práce Pardubice
Nabídky práce Pardubice Nabídky brigád Pardubice
OK
/* Not affection functionality */