Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - JP-KONTAKT, s.r.o.

Požadovaná profese Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (20 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 7450Kč do 15000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce : - komunikace se zákazníky a výrobou, zaměřování interiérů, poradenství, zpracování grafických návrhů, tvorba cenových nabídek, zpracování objednávek, práce s vnitropodnikovým informačním systémem
Požadujeme: - obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, technické dovednosti,
znalost vizualizačních, případně konstrukčních programů, znalost nábytkářského trhu výhodou, proaktivní myšlení, řidičský průkaz sk. B
Nabízíme : - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, možnost pracovního uplatnění v dobrém kolektivu, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

První kontakt telefonicky, emailem nebo osobně po domluvě
Referenční číslo 14546200705
Pracoviště JP-KONTAKT, s.r.o.
Pardubice (okres Pardubice)
Bílé Předměstí
Dašická 1797
Firma JP-KONTAKT, s.r.o.
Kontaktní osoba Blažková Alena Lumande Radka
tel.: +420 778 484 964,466 052 047
personalistika@jp-kontakt.cz
Úřad práce Pardubice
Nabídky brigád Pardubice Nabídky práce Pardubice