Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Nástrojaři - KM konsult s.r.o.

Požadovaná profese Nástrojaři
Pracovní poměr od 1.10.2019 do 30.6.2020
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Jiné (znalost čtení výkresové dokumentace)
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: úpravy a dokončování povrchů částí nástrojů a nářadí broušením a leštěním, slícování částí nástrojů, přípravků jejich ustavování, sestavování
- Požadujeme: vyučení v oboru, praxi min. 3 roky, znalost vlastností kovových materiálů, znalost používání nástrojů, přípravků a měřidel ve strojírenství, znalost technologie tváření kovů a čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
- Nabízíme: možnosti profesního růstu, postupné školení, HPP na dobu určitou s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Referenční číslo 11145480712
Úřad práce Kroměříž
Nabídky brigád Kroměříž Nabídky práce Kroměříž