Požadovaná profese Nástrojaři
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s kovem
Výhody
  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - po třech letech u firmy
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 22000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: Výroba a úprava přípravků pro svařování, obrábění, kalení a montáž.

Požadujeme: dobrou orientaci v technické dokumentaci a výkresech, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, znalost práce na PC.Výhodou je praxe v oboru nástrojař.

Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v rodinném podniku, další možnost vzdělávání a rozšiřování kvalifikace, odpovídající platové ohodnocení, dovolená navíc, příspěvek na celozávodní stravování, připojištění, příspěvek na jízdné, zdravotní rehabilitace, příjemné prostředí nově vznikajícího vývojového a technologického centra ve Vodňanech a výrobního závodu.

V případě zájmu o pracovní pozici zašlete Váš životopis na níže uvedené kontakty.

Jako předmět zprávy uveďte prosím název pozice, o kterou se ucházíte.
Referenční číslo 12949240720
Pracoviště A. Pöttinger, spol. s r.o.
Vodňany (okres Strakonice)
Vodňany II
Číčenická 1284
Firma A. Pöttinger, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Kontakt
tel.: +420 383 337 202
e-mail.: prace@poettinger.cz
Úřad práce Strakonice
Nabídky práce Strakonice Nabídky brigád Strakonice

/* Not affection functionality */