Montéři suchých staveb - UNI-GIPS s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Montéři suchých staveb
Pracovní poměr od 6.6.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 14740Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka MONTÉR/-KA převážně pro montáž konstrukcí suché výstavby (sádrokartony, suché podlahy atd.)
- PP po 3 měsících zapracování na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: dle zakázek převážně Hradec Králové, Pardubice a okolí, příp. celá ČR
- Náplň práce: práce na stavbách
- Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání, prokazatelnou praxi v oboru, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s 23 letou působností na trhu; mzdu od 13 000 do 20 000 Kč v závislosti na dovednostech a kvalitě odvedené práce (výsledcích), příspěvek na stravování
- V případě zájmu volejte Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: 602 645 115 (pí. Ludwigová) nebo pište na e-mail: obchod@unigips.cz
Referenční číslo 10888040772
Pracoviště UNI-GIPS s.r.o.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Kukleny
Pražská třída 13 /84
Firma UNI-GIPS s.r.o.
Kontaktní osoba Straka
tel.: +420 495 535 266,602 473 277,495 535 395
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové