Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montéři suchých staveb - UNI-GIPS s.r.o.

Požadovaná profese Montéři suchých staveb
Pracovní poměr od 6.6.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 14740Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka MONTÉR/-KA převážně pro montáž konstrukcí suché výstavby (sádrokartony, suché podlahy atd.)
- PP po 3 měsících zapracování na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: dle zakázek převážně Hradec Králové, Pardubice a okolí, příp. celá ČR
- Náplň práce: práce na stavbách
- Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání, prokazatelnou praxi v oboru, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s 23 letou působností na trhu; mzdu od 13 000 do 20 000 Kč v závislosti na dovednostech a kvalitě odvedené práce (výsledcích), příspěvek na stravování
- V případě zájmu volejte Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: 602 645 115 (pí. Ludwigová) nebo pište na e-mail: obchod@unigips.cz
Referenční číslo 10888040772
Pracoviště UNI-GIPS s.r.o.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Kukleny
Pražská třída 13 /84
Firma UNI-GIPS s.r.o.
Kontaktní osoba Straka
tel.: +420 495 535 266,602 473 277,495 535 395
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové