Montéři kovových konstrukcí - MCE Slaný s. r. o.

Požadovaná profese Montéři kovových konstrukcí
Pracovní poměr od 19.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 24000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky:
praxi v oboru, platné svářečské zkoušky 135 P FW, 135 FW,
praktickou znalost čtení technických výkresů, platné jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou.
Náplň práce:
samostatná příprava, montáž a sváření připravených mostních popř. jiných dílců v místě stavby.
Nabízíme:
slušnou mzdu a práci v zahraniční firmě, příjemnou atmosféru a přátelský tým, smysluplnou činnost, příspěvky na stravování, pět týdnů dovolené, dlouhodobou pracovní stabilitu, odborné kurzy a školení, prémie za docházku.
Místo pracoviště je dle aktuální montáže - placené ubytování i v zahraničí.

Referenční číslo 15047730766
Pracoviště MCE Slaný s. r. o.
Slaný (okres Kladno)
Netovická 538
Firma MCE Slaný s. r. o.
Kontaktní osoba Marcela Sadílková
tel.: +420 312 510 107
Marcela.sadilkova@mce-hg.com
Úřad práce Kladno
Nabídky brigád Kladno Nabídky práce Kladno