Požadovaná profese Montéři kovových konstrukcí
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
• výroba + kompletace hliníkových dílů (rámů oken, dveří, výkladců)
Požadavky:
• výuční list v oboru zámečník, nástrojař nebo ÚSO
• čtení technické (výrobní) dokumentace
• řidičský průkaz skupiny B
• manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, odpovědnost za odvedenou práci, týmová spolupráce
Nabízíme:
• zaučení po nástupu do zaměstnání
• stabilní dlouhodobé zaměstnání
• práce v čisté a vytápěné výrobní hale
• zajímavé mzdové ohodnocení vč. mzdových bonusů
• příspěvek na stravování
• odborná školení a možnost profesního rozvoje
Referenční číslo 12395150724
Pracoviště ALU, a.s.
Černá Hora (okres Blansko)
U Lihovaru 577
Firma ALU, a.s.
Kontaktní osoba Tomáš Kupka
tel.: +420 516 414 921
e-mail.: alu@alu-as.cz
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko

/* Not affection functionality */