Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - Petr Beneš

Požadovaná profese Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení
Pracovní poměr od 17.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 42.5 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. (výhodou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jiné výhody - příspěvek na dopravu
Mzdové rozpětí od 21000Kčdo 25000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt:
Beneš Petr, tel.: 777 231 986 po - pá od 9 do 16 hod, e-mail: benes@kolin.cz

Náplň práce:
montáž veškerých slaboproudých rozvodů a jejich servis.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B, vyučení v oboru (slaboproud), vyhláška 50 výhodou.

Pracovní doba:
8 - 16:30 hod

Zakázky firmy jsou ve středočeském kraji.
Nástupní mzda 21.000 Kč, nárůst dle zapracování a výkonu.
Možnost domluvit i zkrácený pracovní poměr.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na dopravu
Referenční číslo 13449340710
Pracoviště Petr Beneš - provoz
Kolín (okres Kolín)
Kolín II
Kremličkova 990
Firma Petr Beneš
Kontaktní osoba Petr Beneš
tel.: +420 777 231 986
e-mail.: benes@kolin.cz
Úřad práce Kolín
Nabídky práce Kolín Nabídky brigád Kolín

/* Not affection functionality */