Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - KDK Automotive Czech s. r. o.

Požadovaná profese Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Pracovní poměr od 29.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody - bonusový systém společnosti, pracovní volno nad rámec ZP, stravenky
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 16000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce :Vítkov č.p. 108
347 01 Tachov 1
Náplň práce: Montáž komponentů a dílů pro automobilový průmysl
Požadujeme manuální zručnost, základní numerickou způsobilost a gramotnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřežitém provozu, schopnost následovat a dodržovat pracovní návodky
tel. kontakt v době od 9.00-11.00 hod.
bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP, nadstandardní příplatky za směnnost, stravenky
Referenční číslo 14975710788
Pracoviště KDK Automotive Czech s. r. o.
Tachov (okres Tachov)
Vítkov
Firma KDK Automotive Czech s. r. o.
Kontaktní osoba Martin Moudrý
tel.: +420 374 507 718
m.moudry@kdkautomotive.com
Úřad práce Tachov
Nabídky brigád Tachov Nabídky práce Tachov