Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - REHAU Automotive, s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Pracovní poměr od 01.08.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 134Kč / hod.
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: montážní práce na plastových dílech pro automobilový průmysl
POŽADAVKY: ochota učit se novým věcem, spolehlivost, svědomitost, pečlivost, ochota práce ve směnném provozu
NABÍZÍME: 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900,-Kč/rok, firemní kantýnu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 6 000,- Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem, podporu volnočasových aktivit, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb
KONTAKTY: telefonicky, e-mailem
Referenční číslo 13383220757
Pracoviště REHAU Automotive, s.r.o. - Linhartice
Linhartice (okres Svitavy)
177
Firma REHAU Automotive, s.r.o.
Kontaktní osoba Petra Švarcová
tel.: +420 461 355 342
e-mail.: Petra.Svarcova@rehau.com.
Úřad práce Svitavy
Nabídky práce Svitavy Nabídky brigád Svitavy

OK
/* Not affection functionality */