Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - REHAU Automotive, s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Pracovní poměr od 01.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 122Kč / hod.
Poznámka Požadujeme: ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, svědomitost, pečlivost, ochotu práce ve směnném provozu

Pracovní náplň: montážní práce na plastových dílech pro automobilový průmysl
13. mzda , 5 týdnů dovolené , příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900,-Kč/rok , firemní kantýna, příspěvek na stravování , příspěvek na penzijní připojištění 6 000,- Kč/rok , finanční příspěvek k významným životním událostem , podpora volnočasových aktivit, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb
Referenční číslo 13383220757
Pracoviště REHAU Automotive, s.r.o. - Linhartice
Linhartice (okres Svitavy)
177
Firma REHAU Automotive, s.r.o.
Kontaktní osoba Petra Švarcová
tel.: +420 461 355 342
e-mail.: Petra.Svarcova@rehau.com.
Úřad práce Svitavy
Nabídky práce Svitavy Nabídky brigád Svitavy

/* Not affection functionality */