Nabídka již není aktuální

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - Pracanti s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Pracovní poměr od 01.12.2017 do 30.11.2018
Pracovněprávní vztah DPČ, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 104.7Kč / hod.
Poznámka Místo výkonu práce: Zubří.
Náplň práce:
- Obsluha vstřikovacích lisů
- Odebírání plastových dílů, jejich kontrola, opracování a balení
Požadujeme: Dobrý zrak, manuální zručnost, spolehlivost, dochvilnost, věk min. 18 let
Nabízíme: Dlouhodobou spolupráci, zálohový systém, časová flexibilita, vhodné i pro studenty, maminky na MD a důchodce.
První kontakt: telefonicky od 9-17hod. na čísle 733 531 150, 800 400 201 (bezplatná linka), e-mailem: pracantivm@pracanti.eu nebo osobně Po-Pá od 9-17 na adrese Mostní 51/25 Valašské Meziříčí
ov.30.11.17
Referenční číslo 13448260712
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín
OK
/* Not affection functionality */