Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - Ypsotec s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
Pracovní poměr od 22.5.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 16000Kč do 17000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Ruční mechanické práce, vrtání, odjehlování, začišťování.
Požadujeme:
Střední odborné vzdělání (vyučen)
Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost s důrazem na kvalitu odvedené práce
Nabízíme:
Zázemí rostoucí firmy, odpovídající platové ohodnocení, pracovní oděv, obuv, závodní stravování, pořádáme akce pro zaměstnance, kurzy německého jazyka, odměny za pracovní výročí, docházku.
Kontakt emailem.
Referenční číslo 15531960780
Pracoviště Ypsotec s.r.o.
Tábor (okres Tábor)
Vožická 3149
Firma Ypsotec s.r.o.
Kontaktní osoba Veronika Čapková
tel.: +420 381 501 017
v.capkova@ypsotec.com
Úřad práce Tábor
Nabídky brigád Tábor Nabídky práce Tábor