Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Montážní dělníci výrobků a zařízení - ALMAX WORK-Holding, družstvo

Požadovaná profese Montážní dělníci výrobků a zařízení
Pracovní poměr od 14.9.2018 do 12.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 12200Kč / měsíc
Poznámka Místa výkonu práce: Plzeň, Plzeň-jih, Plzeň-sever
Krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce.
Kontaktní osoba: Galadiuc Pavel, tel.: 773 921 601 (Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: pavel.galadiuc@almaxwork.cz; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.
Referenční číslo 14724390772
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň