Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci ostatních výrobků - Fjord Bohemia s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci ostatních výrobků
Pracovní poměr od 23.9.2015
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dělené směny
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 24000Kč / měsíc
Poznámka Zaslat CV na nabor@fjordbohemia.cz

Náplň práce:
" obsluha výrobní linky
" spolupráce při příjmu, skladování a výdeji surovin a hotových výrobků
" manipulační a hygienicko-sanitační práce
" úprava, porcování, filetování a skladování ryb
" kontrola rybích výrobků dle technologických norem
" identifikace jakostních rozdílů v konečném produktu
" efektivní využití strojů a pracovní doby ke snižování výrobních a materiálových nákladů
" v případě potřeby plnění dalších úkolů zadaných svým nadřízeným
Pozn.: Pracovní činnost probíhá v prostorách se sníženou provozní teplotou (přestávky během provozu, nad rámec běžných přestávek).

Požadavky:
" chuť pracovat
" spolehlivost
" manuální zručnost
" trestní bezúhonnost
" zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
" základní uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
" práce na hlavní pracovní poměr
" odpovídající finanční ohodnocení
" možnost profesního růstu
" produkty za zvýhodněné ceny
" po zapracování, práce systémem krátký - dlouhý týden
" dobrou dopravní dostupnost

V případě vašeho zájmu posílejte životopis na nabor@fjordbohemia.cz , do předmětu uveďte Operátor výroby.
Referenční číslo 9580860721
Pracoviště Fjord Bohemia s.r.o. - 001
Praha (okres Hlavní město Praha)
Čakovice
Za Avií 914 /2
Firma Fjord Bohemia s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. David Augustin, personalista
nabor@fjordbohemia.cz
Úřad práce Praha 9
Nabídky brigád Praha 9 Nabídky práce Praha 9