Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci ostatních výrobků - TOMIL s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci ostatních výrobků
Pracovní poměr od 1.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU: Gen. Svatoně 149, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha plnící a balící linky
- kontrola kvality výrobků
- balení výrobků
- práce v týmu - dvousměnný provoz
POŽADUJEME:
- dokončené vzdělání s výučním listem
- odpovědný přístup
- spolehlivost, komunikativnost
NABÍZÍME:
- finanční ohodnocení odpovídající odváděnému výkonu
- zázemí stabilní firmy
- věrnostní program
- možnost růstu
- smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- zvýhodněný nákup výrobků, relaxační masáže
KONTAKT: telefonicky 7.00 - 15.30 hodin nebo e-mailem
Referenční číslo 14930780776
Pracoviště TOMIL s.r.o.
Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Litomyšlské Předměstí
Gen. Svatoně 149
Firma TOMIL s.r.o.
Kontaktní osoba Petra Richterová
tel.: +420 465 503 230
petra.richterova@tomil.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí