Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci mechanických zařízení - DP WORK s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci mechanických zařízení
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14500Kč do 19000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
- podíl na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži výfuků a katalyzátorů
Pracovní doba: třísměnný provoz.
Nabízíme:
-pracovní smlouvu na HPP
- dovolenou 25 dní
- příplatky za přesčasy 25-100%, příspěvek na stravu a ubytování
- možnost pracovního růstu, zvýhodněné telefonní tarify, bezdplatné založení a vedení bankovního účtu
- nástup možný ihned
Požadujeme:
- schopnost oblsuhy jednoduchých strojů a zařízení; praxe v automobilovém průmyslu výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost
NECHODIT NA UVEDENOU ADRESU - NEJPRVE DOMLUVIT SCHŮZKU.
Referenční číslo 9645260767
Pracoviště DP WORK s.r.o. - pracoviště Faurecia Automotive
Písek (okres Písek)
Pražské Předměstí
Průmyslová 466
Firma DP WORK s.r.o.
Kontaktní osoba Zdeněk Roušal
tel.: +420 607 525 225
zdenek.rousal@dpwork.cz
Úřad práce Písek
Nabídky brigád Písek Nabídky práce Písek