Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci mechanických zařízení - Safran Cabin CZ s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci mechanických zařízení
Pracovní poměr od 27.3.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bez vzdělání
Mzdové rozpětí od 17000Kč do 27000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme:

- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Manuální zručnost
- Zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce
- Zodpovědný přístup k práci
- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Náplň práce:
- Sestavování a lepení kuchyňských modulů ze speciálních lehkých desek
- Práce s ručním nářadím dle technických výkresů

Nabízíme:
- Zajímavou práci v prostředí prosperující mezinárodní společnosti
- Možnost uplatnění i pro absolventy
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dojíždění
- proplácené přesčasy + extra odměny za odpracované přesčasové hodiny

Referenční číslo 14916520709
Pracoviště Safran Cabin CZ s.r.o.
Plzeň (okres Plzeň-město)
Skvrňany
Univerzitní 1119 /34
Firma Safran Cabin CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Jiří Fišer
tel.: +420 734 413 121
jiri.fiser@zodiacaerospace.com
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň