Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci mechanických zařízení - JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Montážní dělníci mechanických zařízení
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 21000Kč / měsíc
Poznámka Kontaktní osoba: Chramostová Jana, e-mail: jana.chramostova@jtekt.cz
Pracovní náplň:
- obsluha strojů podle pokynů
- lehké montážní práce
- práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže
Požadujeme:
- min. základní vzdělání
- manuální zručnost
- praxe z výroby výhodou
- srbský jazyk výhodou (komunikace na pracovišti)
- schopnost práce ve třísměnném provozu: ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00 - 6:00 hod.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené
- výkonnostní bonus
- příspěvek na pracovní oblečení
- příspěvěk na stravování
- podpora při hledání ubytování

Referenční číslo 14737800731
Pracoviště JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.
Plzeň (okres Plzeň-město)
Skvrňany
Folmavská 1152 /37
Firma JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.
Kontaktní osoba Jana Chramostová
jana.chramostova@jtekt.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň