Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Montážní dělníci mechanických zařízení - Asistent Group s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci mechanických zařízení
Pracovní poměr od 7.9.2018 do 5.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 79Kč do 98Kč / hod.
Poznámka MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ
- Jedná se o zaměstnání přes agenturu práce ve společnosti Bühler Motor s.r.o.
- PP na dobu určitou od 7.9.2018 do 5.12.2018; práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- Náplň práce: výroba a montáž motorů, převodovek a jejich podskupin dále kontrola funkce motorů a převodovek, vše dle pracovních postupů, a další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v pokynu k dočasnému přidělení
- Požadujeme: zdravotní způsobilost pro práci v noci, pro práci v 3 směnném nebo nepřetržitém režimu; manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu;
- Nabízíme: po zkušební době možnost navýšení mzdy, možnost stravování v závodní kantýně (ranní a odpolední směna) - příspěvek na jídlo ze strany zaměstnavatele 55% z ceny jídla; příspěvek na stravování ve výši 30,-Kč (noční směna); měsíční odměny/prémie dle stanovených kritérií až do výše 1.750,-Kč (tarifní třída 1) a 1.950,-Kč (tarifní třída 2); dovolená za kalendářní rok v délce 25 dnů
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: asistentgroup@asistentgroup.cz (kontaktní osoba: Křičenský Jiří)
Referenční číslo 14519960750
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové