Montážní dělníci mechanických zařízení - Fuji Koyo Czech, s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Montážní dělníci mechanických zařízení
Pracovní poměr od 8.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bez vzdělání
Mzdové rozpětí od 21200Kč do 24200Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
•obsluha poloautomatických pracovních stanovišť dle pracovních a kontrolních postupů
•průběžná kontrola kvality výrobků
•vedení záznamů
•plnění denního plánu výroby v požadované kvalitě a kvantitě
•spolupráce na stálém vylepšování výrobní účinnosti a produktivity
•dodržování pravidel BOZP, PO a EMS
•úklid pracoviště

Požadavky:
•manuální zručnost
•čistý trestní rejstřík
•zodpovědnost, spolehlivost
•dobrý zdravotní stav
•práce na 3 směny
•výhodou: vyučení ve strojním oboru nebo praxe na výrobní lince

Nabízíme:
•práci ve stabilní společnosti
•možnost nástupu dle dohody
•zkušební doba 3 měsíce
•nástupní základní mzda: 21.600,– (po zaučení až 24.700,-)
•pracovní poměr na dobu určitou s výhledem na prodloužení
•zaměstnanecké benefity - FlexiPassy, MultiSport karta, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, roční odměny, věrnostní odměny, příspěvek na závodní stravování, zaměstnanecké tarify na volání a internet.
Referenční číslo 10854510782
Pracoviště Fuji Koyo Czech, s.r.o.
Plzeň (okres Plzeň-město)
Skvrňany
Podnikatelská 1144 /8
Firma Fuji Koyo Czech, s.r.o.
Kontaktní osoba Štefan Varga
tel.: +420 378 011 126
s-varga@fujikiko-fkc.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň