Montážní dělníci elektronických zařízení - SQS Vláknová optika a.s.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektronických zařízení
Pracovní poměr od 02.01.2018 do 31.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bez vzdělání
Mzdové rozpětí od 16000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
• provádění manuálních výrobních operací dle zadání mistra výroby
• nejedná se o pásovou výrobu ani o práci v nuceném tempu, práce převážně vsedě
• týdenní střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny

Požadavky:
• manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
• dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
• ochota k občasné práci přesčas

Nabízíme:
• práci se špičkovými technologiemi v čistém, klidném a příjemném prostředí
• pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností prodloužení
• nástup možný ihned nebo dle dohody, dvousměnný provoz (bez noční práce)
• systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1000 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)
•vhodné i pro absolventy

V případě zájmu o uvedenou pozici si přijďte vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání nebo nám zašlete svůj životopis.
Kontakt na personální oddělení: personal@sqs-fiber.cz, tel. 493 765 381.
Referenční číslo 13432610732
Pracoviště SQS Vláknová optika a.s. [1]
Nová Paka (okres Jičín)
Komenského 304
Firma SQS Vláknová optika a.s.
Kontaktní osoba personal@sqs-fiber.cz
tel.: +420 493 765 381
Úřad práce Jičín
Nabídky práce Jičín Nabídky brigád Jičín
/* Not affection functionality */